Vortice

Przedsiębiorstwo Vortice jest liderem na rynku europejskim w wytwarzaniu nowoczesnych produktów przeznaczonych do klimatyzacji, wentylacji, ogrzewania, a także oczyszczania i uzdatniania powietrza. To urządzenia, które są chętnie stosowane w budynkach mieszkalnych, w biurach, w lokalach handlowych oraz w obiektach przemysłowych. Za Vortice stoi wieloletnie, bo już niemal siedemdziesięcioletnie, doświadczenie w branży. Dlatego też Vortice jest synonimem najwyższej jakości produktów.

 

 

Centrale wentylacyjne i klimatyzacyjne Vortice

Misją firmy Vortice jest wykorzystywanie nowoczesnych technologii dla poprawy jakości powietrza, jako elementu niezbędnego do życia. To dlatego wszystkie nasze urządzenia są wykonane z największą precyzją, przy użyciu najlepszych materiałów. Ponadto firma stawia na badania i wdrażanie technologicznych innowacji. To dlatego dysponuje najbardziej wydajnymi, ekonomicznymi i nowoczesnymi rozwiązaniami.

 

O doskonałej jakości wyrobów marki Vortice świadczy również fakt, że produkty tej firmy są dostępne nie tylko na rynku europejskim, ale też w Azji i w Ameryce Południowej. Klienci z ponad dziewięćdziesięciu krajów mogą nabyć urządzenia wentylacyjne i klimatyzacyjne, produkty do oczyszczania powietrza, wydajne systemy grzewcze, rekuperatory i inne. Wystarczy zerknąć na długą listę zrealizowanych obiektów, aby przekonać się, że jesteśmy marką globalną.

 

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą produktów marki Vortice. Wśród flagowych produktów są centrale wentylacyjne i klimatyzacyjne, systemy grzewcze, urządzenia do oczyszczania powietrza, komponenty systemów wentylacji zdecentralizowanej, urządzenia do odzysku ciepła i rekuperatory. Jednocześnie firma stale doskonali i poszerza swoją ofertę produktów, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom klientów z Polski, Europy i świata. Zapraszamy do kontaktu. Nasi przedstawiciele chętnie przedstawią szczegóły oferty i odpowiedzą na wszelkie pytania.

 

Skontaktuj się z nami!

Odezwiemy się do Ciebie w ciągu kilku minut!

 

Telefon:

+48 662 354 496

E-mail:

biuro@energywent.pl