Vortice

Przedsiębiorstwo Vortice jest liderem na rynku europejskim w wytwarzaniu nowoczesnych produktów przeznaczonych do klimatyzacji, wentylacji, ogrzewania, a także oczyszczania i uzdatniania powietrza. To urządzenia, które są chętnie stosowane w budynkach mieszkalnych, w biurach, w lokalach handlowych oraz w obiektach przemysłowych. Za Vortice stoi wieloletnie, bo już niemal siedemdziesięcioletnie, doświadczenie w branży. Dlatego też Vortice jest synonimem najwyższej jakości produktów.

 

Misją firmy Vortice jest wykorzystywanie nowoczesnych technologii dla poprawy jakości powietrza, jako elementu niezbędnego do życia. To dlatego wszystkie nasze urządzenia są wykonane z największą precyzją, przy użyciu najlepszych materiałów. Ponadto firma stawia na badania i wdrażanie technologicznych innowacji. To dlatego dysponuje najbardziej wydajnymi, ekonomicznymi i nowoczesnymi rozwiązaniami.

 

O doskonałej jakości wyrobów marki Vortice świadczy również fakt, że produkty tej firmy są dostępne nie tylko na rynku europejskim, ale też w Azji i w Ameryce Południowej. Klienci z ponad dziewięćdziesięciu krajów mogą nabyć urządzenia wentylacyjne i klimatyzacyjne, produkty do oczyszczania powietrza, wydajne systemy grzewcze, rekuperatory i inne. Wystarczy zerknąć na długą listę zrealizowanych obiektów, aby przekonać się, że jesteśmy marką globalną.

 

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą produktów marki Vortice. Wśród flagowych produktów są centrale wentylacyjne i klimatyzacyjne, systemy grzewcze, urządzenia do oczyszczania powietrza, komponenty systemów wentylacji zdecentralizowanej, urządzenia do odzysku ciepła i rekuperatory. Jednocześnie firma stale doskonali i poszerza swoją ofertę produktów, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom klientów z Polski, Europy i świata. Zapraszamy do kontaktu. Nasi przedstawiciele chętnie przedstawią szczegóły oferty i odpowiedzą na wszelkie pytania.

 

Skontaktuj się z nami!

Odezwiemy się do Ciebie w ciągu kilku minut!

 

Telefon:

+48 662 354 496

E-mail:

biuro@energywent.pl